Registrujte se a získejte slevu 5%. Po registraci vám zašleme na e-mail unikátní slevový kód.

 

BETTER THREE HOURS TOO SOON THAN A MINUTE TOO LATE

MAGAZÍN KLENOTNICTVÍ BENY

NEJNOVĚJŠÍ

Zenith Defy Skyline zvoleny hodinkami roku

Hodinářství

17. 12. 2022

Hodinky Zenith Defy Skyline získaly cenu SEW Watch Of The Year 2022 na hodinářském veletrhu Salon Exceptional Watches. Tato nejvýznamnější výstava hodinek ve střední a východní Evropě se řadí na úroveň obdobných salonů ve Švýcarsku nebo Německu.

více...

Odvážná novinka nejen do městského ruchu

Hodinářství

1. 12. 2022

Společnost Bell & Ross slaví v tomto roce třicáté výročí založení značky a jako odměnu za přízeň zákazníků představila svůj další odvážný kousek. Hodinky Bell & Ross BR-X5 jsou sebevědomé, silné a technicky promyšlené, zkrátka dělají čest městské kolekci B&R.

více...

Arnold & Son – přesný maják v bouři času

15. 11. 2022

Hledáte-li něco jedinečného, co může potěšit oči i mysl, pak vás zrak i perfektní recenze dovedou ke značce Arnold & Son. Tyto švýcarské hodinky s anglickými kořeny vynikají, aniž by byly okázalé, a budou vaším obdivovaným společníkem na pracovních schůzkách i při výjimečných příležitostech.

více...

Longines – elegance založená na originálu

Hodinářství

26. 10. 2022

Logo okřídlených přesýpacích hodin je dnes stejně známé jako sama značka Longines, které proslulé logo patří. A vskutku jde o hodinářskou legendu hned v několika směrech. Své dobré jméno nedávno stvrdila další obdivuhodnou kolekcí dámských hodinek The Longines Master Collection 34 mm.

více...

Hamilton Představuje Narozeninové Noviny

Hodinářství

15. 10. 2022

Už je to 130 let, co byla v pensylvánském městě Lancaster založena značka Hamilton. Narozeninové výročí slaví průkopnický výrobce hodinek několika novinkami, se kterými mohou jejich majitelé plavat pod vodou, prodírat se záludnostmi přírody na souši nebo vzlétnout do nebeských výšin.

více...

8. ročník sew v pražském paláci žofín 21. a 22. října 2022

Hodinářství

5. 10. 2022

Salon Exceptional Watches Praha 2022 opět přivede fandy hodinek do paláce Žofín, do Prahy, do České republiky. Jeho 8. ročník nepřehlédnutelně zapadá do kalendáře letošních přinejmenším evropských výstav.

více...

Frederique Constant – neutuchající láska k hodinkám

Hodinářství

9. 9. 2022

Hodinářské řemeslo je staré staletí, to však neznamená, že by se nemohli i v moderní době objevit noví výrobci hodinek. Značka Frederique Constant je toho dokladem. Založena byla v roce 1988 a dnes patří k nejúspěšnějším hodinářským domům.

více...

Raymond Weil a jeho novinky pro svobodomyslné muže

Hodinářství

5. 9. 2022

Unikátní a sofistikované, takové jsou hodinky Raymond Weil. Příběh této značky luxusních hodinek začal v roce 1976, uprostřed krize hodinářského průmyslu. Pan Raymond Weil se rozhodl založit svou vlastní společnost. Jeho výtvory záhy ocenili hodinářští nadšenci a za pár let vybudoval slavnou značku světového renomé. 

více...

předchozí1 2 3 4
0 ks
Košík: 0
0 ks
Oblíbené
  • Prodejny
  • Kontakty

E-shop Šperky Beny

E-SHOP ŠPERKY

E-shop Svatba Beny

E-SHOP SVATBA