Registrujte se a získejte slevu 5%. Po registraci vám zašleme na e-mail unikátní slevový kód.

 

BETTER THREE HOURS TOO SOON THAN A MINUTE TOO LATE

MAGAZÍN KLENOTNICTVÍ BENY

NEJNOVĚJŠÍ

Beny se zúčastnilo 9. ročníku veletrhu hodinek sew

Hodinářství

21. 11. 2023

Letos v říjnu se konal již 9. ročník prestižního veletrhu hodinek SEW. Na tuto událost, která se uskutečnila 20. a 21. října v pražském paláci Žofín, dorazilo úctyhodných 32 významných hodinářských společností. A BENY bylo jednou z nich. Nadšeným milovníkům hodinek, ale také českým celebritám a významným osobnostem z hodinářského světa jsme přivezli největší poklady z dílen švýcarských značek Franck Muller a Bell & Ross.

více...

Julia Roberts propůjčila svůj úsměv hodinkám a šperkům Chopard

Hodinářství

25. 10. 2023

Julia Roberts je jednou z nejuznávanějších oscarových hereček, ale také ženou s tím nejsrdečnějším úsměvem, kterému propadli filmaři i diváci po celém světě. Její zářivá osobnost oslnila také Caroline Scheufele, spoluprezidentku a uměleckou ředitelku společnosti Chopard, která se rozhodla navázat s Julií spolupráci při prezentaci hodinek a šperků proslulé švýcarské značky.

více...

Dotek Funkcionalismu v nových hodinkách Le Corbusier od Rado 

Hodinářství

12. 10. 2023

Švýcarská hodinářská značka Rado uvádí na trh tři nové limitované edice hodinek True Square Thinline Les Couleurs Le Corbusier, které využívají „přirozeně harmonickou“ barevnou paletu proslulého funkcionalistického architekta Le Corbusiera. Úchvatná kolekce je festivalem nadčasových barev, výjimečného designu a pozoruhodných materiálů.

více...

Jennifer Lawrence září v nové kampani hodinek Longines Mini Dolcevita

Hodinářství

3. 10. 2023

Jennifer Lawrence není jen oscarovou herečkou a ikonou elegantního stylu, ale od loňského roku také ambasadorkou švýcarské hodinářské značky Longines. Po svém nezapomenutelném vystoupení v předchozích reklamách na hodinky DolceVita propůjčila nyní svou inspirativní osobnost nové kolekci Mini DolceVita, jejíž kampaň se odehrává v rušných newyorských ulicích.

více...

Výrazný model hodinek Zenith Defy 21 Chroma se vrací ve dvou vzrušujících limitovaných provedeních

Hodinářství

6. 9. 2023

Přestože se značka Zenith proslavila hlavně svým vysokofrekvenčním chronografem El Primero, v posledních letech toho nabízí stále více. Manufaktura sídlící ve švýcarském Le Locle posílila své odborné znalosti v oblasti chronografů a předvedla i zcela nový moderní vzhled.

více...

4 Ikonické novinky Franck Muller z veletrhu WPHH 2023

Hodinářství

1. 9. 2023

Na letošním ročníku prestižního veletrhu WPHH 2023 (World Presentation of Haute Horlogerie) představila švýcarská společnost Franck Muller celou řadu novinek. V tomto roce přibylo neuvěřitelných 13 nových modelů! V BENY jsme pro vás vybrali 4 nejvýraznější, které si oblíbí každý milovník hodinek.

více...

Spolupráce Chopard a Bamford watch department vyústila v novou limitovanou edici hodinek Mille Miglia

Hodinářství

23. 8. 2023

Zatímco Chopard proslul svou bezbřehou kreativitou, značka Bamford Watch Department je známá především vizionářskými ateliéry, v nichž personalizuje sportovní hodinky významných mezinárodních společností. Spojením těchto dvou firem vznikla nová exkluzivní kolekce luxusních sportovních hodinek Mille Miglia GTS Power Control Bamford Edition Desert Racer, jež oslavuje jeden z nejslavnějších automobilových závodů.

více...

Bell & Ross poprvé představuje model BR 05 v barvách F1

Hodinářství

24. 7. 2023

Když společnosti Bell & Ross a Alpine spojí své síly, je to stejně tak setkání hodnot jako důkaz technického partnerství. Obě značky spojuje stejná vášeň pro přesnou mechaniku a vysoký výkon. V duchu této snahy o efektivitu vybavila společnost Bell & Ross svůj model BR 05 Chrono A523 odolným strojkem, samonatahovacím mechanickým kalibrem BR-CAL.326 s funkcí hodin, minut, malých sekund na 9. hodině a datumovkou.

více...

předchozí1 2 36
0 ks
Košík: 0
0 ks
Oblíbené
  • Prodejny
  • Kontakty

E-shop Šperky Beny

E-SHOP ŠPERKY

E-shop Svatba Beny

E-SHOP SVATBA