Registrujte se a získejte slevu 5%. Po registraci vám zašleme na e-mail unikátní slevový kód.

 

BETTER THREE HOURS TOO SOON THAN A MINUTE TOO LATE

MAGAZÍN KLENOTNICTVÍ BENY

NEJNOVĚJŠÍ

Franck Muller představuje limitovanou edici vanguard crazy hours Hom Nguyen

Hodinářství

29. 5. 2023

Již podruhé spojila hodinářská značka Franck Muller svůj řemeslný talent s inspirativním uměním malíře Homa Nguyena. Na počest 20. výročí hodinek Crazy Hours vznikla limitovaná kolekce, která sběratelům nabídne okouzlující mistrovské dílo s mechanickým strojkem s obousměrným automatickým nátahem, rezervou chodu 42 hodin a především výrazným vzhledem.

více...

Zenith představil nové přírůstky do kolekce defy na lvmh watch week 2023

Hodinářství

24. 3. 2023

Letošní ročník LVMH Watch Week, jenž zamířil do Singapuru a posléze New Yorku, představil spoustu hodinářských skvostů. Mezi unikáty značek se objevily také nové modely proslulého výrobce hodinek ZENITH.

více...

Jak najít vysněné hodinky?

Hodinářství

1. 2. 2023

Výběr nových hodinek nenechá v dnešní době nikoho chladným. Nejde jen o nástroj, díky kterému poznáte, jaký je čas. Hodinky jsou také doplňkem, jenž řekne celému světu, kdo jste a na čem vám záleží.

více...

Maurice Lacroix – spojení tradice a technologií

Hodinářství

20. 1. 2023

Úspěch je cesta, ne cíl. Tak zní krédo renomované značky Maurice Lacroix, jejíž první modely švýcarských hodinek vznikly před více jak 45 lety. Přestože jde o poměrně mladého výrobce, jeho jméno si rychle vydobylo místo na vrcholu trhu s luxusními hodinkami. 

více...

Letecký akrobat mezi hodinkami Bell & Ross BR 03 Type A Patrouille de France

Hodinářství

11. 1. 2023

Nový Bell & Ross BR 03 Type A Patrouille de France je dokonalou ukázkou spolupráce hodinářů a letců. A to ne ledajakých. Společnost Bell a Ross se při vývoji BR 03 inspirovala potřebami francouzské elitní akrobatické letky A Patrouille de France, s níž jí pojí oficiální hodinářské partnerství od roku 2021 a výsledek stojí za to.

více...

Hodinky Corum ztělesňují technickou dokonalost a kreativitu

Hodinářství

6. 1. 2023

Corum je jednou z mála hodinářských značek, které dopřály odvětví luxusních hodinek skutečnou změnu. Do jindy poměrně nudného světa vnesly vítanou energii a kreativitu. Její extravagantní výtvory spojují čtyři základní hodnoty:

více...

Unikátní šperky a hodinky značky Gucci 

Hodinářství

3. 1. 2023

Slavná značka, která dokáže propašovat své jméno v mnoha podobách na výrobky vyhlášené kvality, nezůstala jen u kabelek, zavazadel a oděvní módy. Výrazně zasáhla také do oblasti šperků a hodinek. Jsou výrazné a jedinečné. Stejně jako značka.

více...

Zenith Defy Skyline zvoleny hodinkami roku

Hodinářství

17. 12. 2022

Hodinky Zenith Defy Skyline získaly cenu SEW Watch Of The Year 2022 na hodinářském veletrhu Salon Exceptional Watches. Tato nejvýznamnější výstava hodinek ve střední a východní Evropě se řadí na úroveň obdobných salonů ve Švýcarsku nebo Německu.

více...

předchozí1 2 35
0 ks
Košík: 0
0 ks
Oblíbené
  • Prodejny
  • Kontakty

E-shop Šperky Beny

E-SHOP ŠPERKY

E-shop Svatba Beny

E-SHOP SVATBA