Registrujte se a získejte slevu 5%. Po registraci vám zašleme na e-mail unikátní slevový kód.

 

BETTER THREE HOURS TOO SOON THAN A MINUTE TOO LATE

MAGAZÍN KLENOTNICTVÍ BENY

NEJNOVĚJŠÍ

Frederique Constant – neutuchající láska k hodinkám

Hodinářství

9. 9. 2022

Hodinářské řemeslo je staré staletí, to však neznamená, že by se nemohli i v moderní době objevit noví výrobci hodinek. Značka Frederique Constant je toho dokladem. Založena byla v roce 1988 a dnes patří k nejúspěšnějším hodinářským domům.

více...

Raymond Weil a jeho novinky pro svobodomyslné muže

Hodinářství

5. 9. 2022

Unikátní a sofistikované, takové jsou hodinky Raymond Weil. Příběh této značky luxusních hodinek začal v roce 1976, uprostřed krize hodinářského průmyslu. Pan Raymond Weil se rozhodl založit svou vlastní společnost. Jeho výtvory záhy ocenili hodinářští nadšenci a za pár let vybudoval slavnou značku světového renomé. 

více...

Krása a stálost jedinečné produkce značky Montblanc

Hodinářství

24. 8. 2022

Značka hodinek, luxusních per a kožených doplňků Montblanc v sobě spojuje dokonalost jemného evropského řemesla s časem prověřeným designem. Více než stoletá tradice výroby odolává levným výzvám současnosti. Nabízí nevšední kvalitu, jež v podobě elegantních výrobků přetrvá věky podobně jako impozantní nejvyšší hora Alp.

více...

Oris 2022 – hodinky pro radost z dokonalé mechaniky

Hodinářství

16. 8. 2022

Společnost Oris přestála svízele doby už od roku 1904 vždy poctivou a přesnou prací. A také jedinečnými nápady, jak z mechanických hodinek vytvořit časoměrné skvosty. I v roce 2022 přichází s lákavými novinkami.

více...

Fortis – hodinky vesmírných inovací

Hodinářství

16. 8. 2022

Švýcarská značka Fortis vznikla v roce 1912 a záhy se proslavila automatickými hodinkami. Dnes je známá především modely, kterým často nechybí robustnost, vždy jsou ale maximálně přesné a odolné.

více...

Oris – z každé krize vítězně

Hodinářství

4. 8. 2022

Švýcarský výrobce hodinek narazil ve 20. století na různé svízele, vždy si s nimi ale dokázal poradit. Prošel jimi úspěšně díky důrazu na kvalitu, vynalézavost a péči o své zaměstnance.

více...

Zenith – vrchol dokonalosti

Hodinářství

19. 7. 2022

Nezdolnou touhu člověka mířit výš a dál vycítíme u mnoha vizionářů různých oborů lidské činnosti. Mezi nimi jasně září i jméno zakladatele hodinářské společnosti Zenith Georgese Favre-Jacota. Ostatně slovo zenith v překladu znamená nadhlavník – chcete-li vrchol. V případě značky Zenith je to vrchol hodinářského umění.

více...

Chopard slaví výročí 1000 Miglia dokonalým chronometrem

Hodinářství

14. 7. 2022

Letos se jel už 40. ročník věhlasného závodu Mille Miglia. Tuto velkou automobilovou událost ozdobila unikátní edice hodinek od mistrné značky Chopard. Mille Miglia 2022 Race Edition nabízí dvojí provedení a jen omezený počet kusů.

více...

předchozí1 2 3 4
0 ks
Košík: 0
0 ks
Oblíbené
  • Prodejny
  • Kontakty

E-shop Šperky Beny

E-SHOP ŠPERKY

E-shop Svatba Beny

E-SHOP SVATBA