Registrujte se a získejte slevu 5%. Po registraci vám zašleme na e-mail unikátní slevový kód.

BETTER THREE HOURS TOO SOON THAN A MINUTE TOO LATE

MAGAZÍN KLENOTNICTVÍ BENY

Jaké trendy vládnou hodinkám v roce 2024? Zelená je stále in!

Přestože máme hodinky za vznešenou komoditu s dlouhou historií, stále jsou ovlivňovány různými trendy. Každý rok si tak přízeň získávají nové tvary, barvy, ale i velikosti a funkce, díky nimž neustále toužíme rozšiřovat svou už tak působivou sbírku. V klenotnictví a hodinářství BENY jsme pro vás vybrali nejzásadnější hodinářské trendy pro rok 2024, po nichž by se měl letos poohlížet každý náročný milovník hodinek.

Modely s integrovaným náramkem

S loňským představením Chopard Alpine Eagle na veletrhu Watches & Wonders v Ženevě se pozornost nadšenců do hodinek stočila především na sportovní modely s integrovaným náramkem. Fascinace tímto designem přetrvává i v roce 2024, jde totiž o všestranné provedení, které lze nosit ke všemu. Letos se tak můžete těšit na celou řadu sportovně-elegantních modelů od těch nejproslulejších hodinářských značek.

Kromě modelu Chopard Alpine Eagle objevíte kouzlo integrovaného ocelového řemínku i v novince od značky Zenith: hodinkách Chronomaster Sport.

Variace tvarů

Není nic klasičtějšího než kulaté hodinky, letos si ale na své přijdou i ty hranaté, které si své místo v historii horologie upevnily již v roce 1904. Zájem o netradiční pouzdra znovu vzrůstá, což můžeme vidět i v aktuální nabídce hodinářských společností. Zatímco značka Bell&Ross je opravdovým specialistou na netradiční design, letos se k tomuto trendu přidávají i takoví klasikové, jako je Longines, Franck Muller nebo CVSTOS.

Hodinky od značek CVSTOS, Longines, Bell&Ross a Franck Muller vás okouzlí svým nadčasovým provedením.

Zelená vlna

Zatímco před pár lety kralovala hodinkám modrá, od loňského roku můžeme vidět vzrůstající oblibu zelené ve všech možných odstínech. Objevuje se napříč celým hodinářským odvětvím, od svěžího modelu Chopard Mille Miglia Classic Chronograph přes lahvově zelené Tissot Chemin Des Tourelles Powermatic až po gradientní ciferník hodinek Raymond Weil Freelancer. Velkou výhodou této barvy je, že ladí ke všemu: černému i hnědému oblečení, ale také oceli a zlatým doplňkům.

Zelená je barvou jistoty, spokojenosti a rovnováhy, ale také jednou ze šťastných barev pro rok 2024.

Publikováno: 18. 4. 2024

Autor: Beny spol s.r.o.

Tagy: Hodinářství

další články

Hledat: ""

0 ks
Košík: 0
0 ks
0 ks
Oblíbené
  • Prodejny
  • Kontakty

E-shop Šperky Beny

E-SHOP ŠPERKY

E-shop Svatba Beny

E-SHOP SVATBA