Registrujte se a získejte slevu 5%. Po registraci vám zašleme na e-mail unikátní slevový kód.

BETTER THREE HOURS TOO SOON THAN A MINUTE TOO LATE

MAGAZÍN KLENOTNICTVÍ BENY

Připojte se k Beny a oslavte mezinárodní den žen s elegancí a vděčností

Každý rok vzdáváme 8. března hold všem důležitým ženám v našem životě – matkám, partnerkám, dcerám, sestrám, kamarádkám a kolegyním. Mezinárodní den žen je jedinečnou příležitostí k vyjádření lásky, podpory a obdivu k těm, které nás inspirují a ovlivňují. Ve skutečnosti má však tento svátek mnohem širší rozměr.

Mezinárodní den žen má hluboké historické kořeny. Zatímco v minulosti se pořádaly manifestace a protesty, které měly upozornit na nerovnosti a nutnost změny, dnes se oslavy zaměřují hlavně na osobní projevy vděčnosti vůči jednotlivým ženám. A k těm se jako každý rok připojí i společnost BENY, pro kterou je zářivá budoucnost žen stejnou prioritou, jako poctivost zlatnického řemesla. 

Jak to začalo

Mezinárodní den žen vznikl na počátku 20. století jako reakce na rostoucí neklid a nerovnost žen. V roce 1908 se 15 000 žen v New Yorku zúčastnilo pochodu požadujícího lepší pracovní podmínky a volební právo. O rok později byl poprvé slaven Národní den žen ve Spojených státech amerických. Postupem času se Mezinárodní den žen stal důležitou událostí oslavující úspěchy žen a upozorňující na nevyřešené nerovnosti. 

Mezinárodní den žen dnes

Z dnešního pohledu je Mezinárodní den žen pro mnoho lidí příležitostí k projevu úcty a uznání všem úžasným ženám, které ovlivňují jejich životy. Místo politických akcí se tak lidé rozhodují vyjádřit svou solidaritu a podporu prostřednictvím slov uznání nebo sdílení příspěvků na sociálních sítích. Právě na internetu můžete každý rok sdílet inspirativní příběhy žen, vzdávat hold ženské síle a využívat hashtagy jako #InternationalWomensDay k šíření povědomí o této významné události.

Jak slavit?

Mezinárodní den žen by měl být slaven s ohledem na historický význam tohoto dne i na současné potřeby a výzvy, kterým čelí ženy po celém světě. Měl by být příležitostí nejen k oslavě úspěchů, ale také připomínkou dosaženého pokroku a nevyřešených výzev. Pokud se rozhodnete 8. března připojit k oslavám, věnujte tento čas ocenění všech žen ve svém životě prostřednictvím láskyplných slov a gest, ale také dárků od srdce. 

Tipy na elegantní dárky

Kromě tradičních dárků, jako jsou květiny a čokoláda, můžete projevit svou lásku a uznání také prostřednictvím krásného šperku z široké nabídky BENY. Třpytivé klenoty totiž mají jedinečnou schopnost vyjádřit náklonnost, a proto jsou pro tento významný den jako stvořené. Vybrat takový, který odpovídá osobnosti a stylu oslavované ženy, je způsob, jak jí ukázat, že jste si pro ni vybrali něco zvláštního a jedinečného. Bez ohledu na to, zda je to náhrdelník, náušnice, prsten nebo náramek, šperk představuje trvalý a ceněný symbol, který bude ženu provázet každý den a připomínat jí vaši náklonnost a podporu.

Jedním z takových symbolů může být šperk od Beny Jewellery: třeba kreativní prsten s drahými kameny nebo oslnivý diamantový náhrdelník. 

Klenotnictví a hodinářství BENY se pyšní širokým výběrem exkluzivních šperků, které nejen oslní svou krásou a elegancí, ale také vyjádří beze slov vše, co máte na srdci. Každý klenot je pečlivě navržen a vyroben s ohledem na detail a kvalitu, aby se stal trvalým a ceněným darem.

Kolekce Chopard My Happy Hearts je důkazem úcty a lásky ke každé ženě.

Symbol srdce, ale i tančící diamanty. Chopard je ztělesněním dokonalosti.

Kromě vlastní kolekce nabízí BENY také luxusní šperky od ikonických značek, jako je například Chopard, Crieri nebo Gucci. Vzácné drahokamy, vysoce kvalitní diamanty a zlato – včetně toho etického – jsou tu nejen pro oslavy Mezinárodního dne žen, ale i spoustu dalších příležitostí, na kterých vám záleží.   

Publikováno: 6. 3. 2024

Autor: Beny spol s.r.o.

Tagy: Šperkářství

další články

Hledat: ""

0 ks
Košík: 0
0 ks
0 ks
Oblíbené
  • Prodejny
  • Kontakty

E-shop Šperky Beny

E-SHOP ŠPERKY

E-shop Svatba Beny

E-SHOP SVATBA