Registrujte se a získejte slevu 5%. Po registraci vám zašleme na e-mail unikátní slevový kód.

BETTER THREE HOURS TOO SOON THAN A MINUTE TOO LATE

MAGAZÍN KLENOTNICTVÍ BENY

Klenotnictví a hodinářství Beny oslavuje příchod jara

Jaro není pouze změnou v počasí, ale spíše příslibem nového začátku, obnovy a přirozeného vzestupu energie. Je to období, které nás inspiruje k probuzení, k přijetí proměny a k oslavě krásy, která rozkvétá všude okolo nás. V klenotnictví a hodinářství BENY jsme se nechali unést tímto jedinečným kouzlem a představujeme okouzlující kolekci šperků a hodinek, která zhmotňuje jarní esenci.

Stejně jako se příroda probouzí k životu, i my se můžeme nechat unést novými barvami, tvary a vzory. Šperky i hodinky jsou jako malé poklady, které nám připomínají sílu přírody a jedinečnou krásu každého okamžiku. Od naší vlastní tvorby, plné kreativity a vášně pro detail, až po exkluzivní klenotnické a hodinářské značky, které se zapsaly do historie svými unikátními kousky, každý výtvor z naší nabídky přináší příběh o kráse a eleganci.

Rozkvět barev

V našem sortimentu najdete šperky, které vyzařují eleganci a luxus, ale do vašeho života přináší také kus přírodního kouzla. V naší vlastní kolekci Beny Jewellery i výtvorech od světově proslulých značek, jako je Crivelli, objevíte autentické kouzlo jara. Tvořené je nejen klasickými jarními motivy, jako jsou květiny a motýli, ale i bohatou škálou barev zprostředkovanou pestrými polodrahokamy, které rozjasní vaše dny okouzlujícími odlesky.

Pestrá kolekce Beny Jewellery a Crivelli zahrnuje i květinové šperky s barevnými polodrahokamy.

Minimalistická krása

Jaro může být bohatě zdobené a výrazné, ale i prosté a minimalistické. Právě jednoduchost nám totiž umožňuje ocenit krásu každého detailu kolem nás. Jarní minimalismus ve špercích přináší pocit svobody a lehkosti, ale i možnost vyjádřit svou osobnost prostřednictvím jemných a vkusných kousků. Značky jako Marco Bicego a Chopard vynikají špičkovým řemeslným zpracováním a čistými liniemi, které jsou dokonalým základem minimalistického designu, jenž se může stát i vaším vyjádřením vkusu a elegance. 

Kolekce Lunaria z dílny Marco Bicego představuje šperky z 18karátového zlata s perletí a diamanty.

Čas jara

Co se týče hodinek, v klenotnictví a hodinářství BENY nabízíme jedinečné kousky od výrobců, jejichž zvučná jména obletěla celý svět. Značky jako Chopard a Girard Perregaux vynikají jarním laděním: především pestrými barvami a motivy květin, které zdobí jejich elegantní design. Tyto hodinky nejenže spolehlivě ukazují čas, ale také inspirují k životu v souladu s přírodou a jeho cykly.  

Odkaz jara v sobě nesou i hodinky, včetně modelů od značek Chopard či Girard Perregaux.

Nechte se unést krásou jarních motivů a minimalistické elegance, která vám přinese nejen radost, ale také připomene sílu přírody a dokonalost každého okamžiku. V kolekci klenotnictví a hodinářství BENY najdete ty pravé šperky i hodinky pro každou příležitost i styl.

Publikováno: 22. 3. 2024

Autor: Beny spol s.r.o.

Tagy: Hodinářství, Šperkářství

další články

Hledat: ""

0 ks
Košík: 0
0 ks
0 ks
Oblíbené
  • Prodejny
  • Kontakty

E-shop Šperky Beny

E-SHOP ŠPERKY

E-shop Svatba Beny

E-SHOP SVATBA