Registrujte se a získejte slevu 5%. Po registraci vám zašleme na e-mail unikátní slevový kód.

BETTER THREE HOURS TOO SOON THAN A MINUTE TOO LATE

MAGAZÍN KLENOTNICTVÍ BENY

Pařížská ulice symbol luxusu

Pařížská ulice, je dnes nejprestižnější adresou v Praze a jednou z 15 nejdražších nákupních ulic na světě. Denně sem míří nejen milovníci luxusu, ale také turisté obdivující krásu honosných budov.

Pařížská ulice je jedním z nejžádanějších obchodních a rezidenčních prostorů v celé Praze. Přestože prošla mnoha změnami a modernizacemi, stále si zachovává svůj historický šarm a atmosféru elegance. 

Pražský symbol luxusu obklopují obchody, butiky a módní domy nabízející ty nejprestižnější fashion kousky, šperky a hodinky. Jedním z nich se v roce 2013 stalo také klenotnictví a hodinářství BENY, pro které bylo otevření butiku na adrese Pařížská 8 vstupem do světa elitních společností. Kromě luxusní nabídky renomovaných hodinářských a šperkařských značek, jako jsou například Chopard, Gucci, Marco Bicego, Parmigiani, Arnold & Son, Girard-Perregaux, Franck Muller, CVSTOS, Graham nebo Bell & Ross, tu představuje také svou vlastní kolekci šperků pod značkou Beny Jewellery. S ohledem na kvalitu, design a špičkové řemeslné zpracování, v obklopení historie a luxusu, neustále přináší to nejlepší i pro ty nejnáročnější zákazníky.

Publikováno: 24. 2. 2024

Autor: Beny spol s.r.o.

Tagy: Hodinářství, Šperkářství

další články

Hledat: ""

0 ks
Košík: 0
0 ks
0 ks
Oblíbené
  • Prodejny
  • Kontakty

E-shop Šperky Beny

E-SHOP ŠPERKY

E-shop Svatba Beny

E-SHOP SVATBA