Registrujte se a získejte slevu 5%. Po registraci vám zašleme na e-mail unikátní slevový kód.

Kariéra

Beny Luxury Watches & Jewellery Václavské náměstí 52 - Asistentka prodeje

19.7.2018 09:45

Rádi byste se stali součástí stabilní společnosti představující špičkové módní trendy na trhu šperků a hodinek? Upřednostňujete společnost, která má vybudované pevné základy s bohatou historií? Patří mezi Vaše pracovní koníčky komunikace s lidmi, ochota se učit novým věcem?

Pokud ano, tak hledáme právě Vás!

Do naší prodejny v Praze hledáme posilu, která se stane součástí naší značky Beny Luxury Jewellery & Watches, a tím přispěje k dalším úspěchům společnosti.

Popis pracovní pozice:

Asistentka prodeje:

-obsluha zákazníků na prodejně
-prezentace produktů a služeb zákazníkům
-aktivní prodej – komunikace se zákazníky
-práce na PC
-Jedná se o plný úvazek

Mzda: dohodou

Nabízíme:

-přátelské pracovní prostředí
-stabilní zaměstnání, v příjemném kolektivu
-nástup možný ihned nebo po vzájemné dohodě
-slevy na firemní produkty
-pracoviště v centru Prahy
-motivační ohodnocení

Požadujeme:

-komunikativnost
-spolehlivost
-flexibilitu
-bezúhonnost
-znalost práce na PC na uživatelské úrovni
-reprezentativní vzhled
-angličtina (Mírně pokročilá) další jazykové znalostí vítány

Životopisy prosím zasílejte s fotografií.

0 ks
Košík: 0
0 ks
Oblíbené
  • Prodejny
  • Kontakty

E-shop Šperky Beny

E-SHOP ŠPERKY

E-shop Svatba Beny

E-SHOP SVATBA