Registrujte se a získejte slevu 5%. Po registraci vám zašleme na e-mail unikátní slevový kód.

 

O nás

HISTORIE A FILOZOFIE SPOLEČNOSTI

Lidé se zdobí už od nepaměti, to platí nejenom pro ženy, ale také pro muže. Šperky provázejí lidstvo po celou dobu jeho existence a je známo, že už naši prapředkové se zkrášlovali různými předměty, z nichž některé lze považovat za šperky, i když poněkud neumělé. Touha vlastnit šperky patří mezi nejstarší lidské potřeby. I dnes zůstávají originálním a neotřelým dárkem, který je často tou nejlepší volbou, ať už u příležitosti životního jubilea nebo významné události. A právě šperky jsou úzce spjaty i s rodinou Topalli, jejíž historie a jméno je spojeno s malebným a jedním z nejfotogeničtějších měst na pobřeží ostrova Istrie, Rovinje. To je nejvíce obdivováno pro své historické jádro, v jehož starobylých domech najdeme obchody s pestrou nabídkou rukodělných výrobků, uměleckých předmětů i šperků. A právě zde roku 1976 začíná tradice a předávání zkušeností z výroby, zpracování šperků i obchodu s diamanty z generace na generaci, z otce na syna. První obchod v české republice si rodina Topalli otevřela v roce 1993. Téměř okamžitě si díky své nabídce, získala velké množství zákazníků. S ubíhajícími roky zvětšovala nejen nabídku produktů, která byla rozšířena o hodinky, ale postupně v Praze otevřela další tři prodejny. Pro pracovní tým společnosti je charakteristická především soudržnost, individuální přístup a originalita, s cílem poskytnout zákazníkům kompletní servis.

V širokém portfoliu nabízených značek a jejich produktů mají významné místo diamantové šperky, jejichž kvalitu a pravost zákazníkům zaručují certifikáty renomovaných mezinárodních institucí, jako např. GIA, HRD nebo IGI.
Mezi další služby patří také zakázková výroba snubních prstenů, oprava a úprava šperků nebo jejich čištění. Z nabídky hodinek se pak klenotnictví může pyšnit nabídkou renomovaných značek jako Parmigiani Fleurier, Chopard, Zenith, Franck Muller, CVSTOS, Corum, Arnold & Son, Bell & Ross, Graham, Longines, Perrelet, Tag Heuer, Rado, Maurice Lacroix, Raymond Weil, Frederique Constant nebo Oris.

V našich obchodech si vyberou jak muži, tak i ženy. Vstupte k nám a nechte se okouzlit třpytem a krásou šperků a tikotem luxusních značkových hodinek.

0 ks
Košík: 0
0 ks
Oblíbené
  • Prodejny
  • Kontakty

E-shop Šperky Beny

E-SHOP ŠPERKY

E-shop Svatba Beny

E-SHOP SVATBA