Registrujte se a získejte slevu 5%. Po registraci vám zašleme na e-mail unikátní slevový kód.

 

BETTER THREE HOURS TOO SOON THAN A MINUTE TOO LATE

MAGAZÍN KLENOTNICTVÍ BENY

TAG HEUER AQUARACER PROFESSIONAL 300

TAG Heuer Aquaracer je kolekce luxusních sportovních hodinek, které nás spojují s mořem, pokračují v odkazu, který začal před více než 40 lety. Model nové generace se nazývá Aquaracer Professional 300. Odvážný a přesto elegantní, vysoce funkční a přesto univerzální. To je nový model robustních hodinek s luxusním vzhledem. 

JAK SE ZRODIL DESIGN  

Při vytváření nové kolekce Aquaracer pracovali designéři TAG Heuer se zadáním vytvořit odvážné, vysoce výkonné, ergonomické hodinky pro potápěče a zároveň respektovat hodinářskou tradici společnosti. Úkolem byl dokonalý design hodinek, který předčí vysoká očekávání zákazníků.

Hodinky Aquaracer Professional 300, hodinky vhodné jak do práce, tak i ke sportovním aktivitám. S ohledem na  požadavky týkající se všestrannosti hodinek,  společnost TAG Heuer vyvinula novou, tenčí a lehčí podobu Aquaraceru. Pouzdro a kovový náramek bylo zúžené, aniž by byly narušeny základní funkce hodinek jako je vodotěsnost do 300 metrů a čitelnost. Výsledkem je propracovanější profil a ergonomický tvar hodinek.

TECHNICKÉ SPECIFIKACE A DOSTUPNOST

Velikost pouzdra hodinek je 43 mm. Modely jsou vyrobené z nerezové, jemně kartáčované oceli ve variantě černého ciferníku ref. WBP201A.BA0632 a modrého ciferníku ref. WBP201B.BA0632 a stříbrného ciferníku ref. WBP201C.BA0632. Všechny mají jednosměrně otočnou keramickou lunetu. Díky kartáčování, tedy jemnému zmatnění oceli se nemusíte bát případných oděrek, díky této úpravě budou hodinky vypadat stále jako nové. Ručičky s indexy na ciferníku jsou vyplněné vrstvou SuperLuminova® pro maximální viditelnost pod vodou. Samozřejmostí je extrémně odolné safírové sklíčko s antireflexní úpravou. Pod ciferníkem bije srdce automatického strojku Calibre 5 s rezervou chodu 38 hodin.

Zadní strana pouzdra je zdobena potápěčskou přilbou, která se poprvé objevila na pouzdře Aquaracer již v roce 2004.

Hodinky Aquaracer Professional 300 jsou doplněny zúženým kovovým náramkem se skládací sponou se dvěma bezpečnostními tlačítky a systémem, díky kterému můžete prodloužit nebo zkrátit délku náramku až o 1,5 cm. Tato vychytávka je určena především pro úpravu velikosti hodinek, pokud jste oblečeni v neoprenu. Využijete ji ale také během běžného dne pro absolutní komfort Vašeho zápěstí.

Publikováno: 1. 10. 2021

Autor: Beny spol s.r.o.

Tagy: Hodinářství

další články
0 ks
Košík: 0
0 ks
Oblíbené
  • Prodejny
  • Kontakty

E-shop Šperky Beny

E-SHOP ŠPERKY

E-shop Svatba Beny

E-SHOP SVATBA