Registrujte se a získejte slevu 5%. Po registraci vám zašleme na e-mail unikátní slevový kód.

 

BETTER THREE HOURS TOO SOON THAN A MINUTE TOO LATE

MAGAZÍN KLENOTNICTVÍ BENY

Chopard: Vánoce s dotekem elegance

Vánoce jsou obdobím radosti a lásky, ale také svátky plnými výjimečných příležitostí. Klenotnictví a hodinářství BENY vám v kouzelném předvánočním období přináší nabídku prestižní značky Chopard, která pro nadcházející období přichystala úchvatnou kolekci produktů. Nejen hodinky, ale i šperky se stanou zářivým dárkem pro vaše milované.

Letošní sváteční sezónu přivítalo klenotnictví a hodinářství BENY 30. listopadu slavnostním večírkem Chopard. Jedinečná atmosféra ve W Restaurantu na Praze 1 ještě podtrhla kouzlo značky, která i letos pro všechny milovníky hodinek a šperků přichystala bohatou vánoční nabídku.

Přestože má Chopard luxusní překvapení pro každého, ze všeho nejvíc uchvátí dámy. Diamantové náramky ve tvaru srdce, hodinky s plovoucími diamanty nebo prsteny zdobené drahými kameny a růžovým zlatem, to vše zahrnuje široký výběr značky, který se vyznačuje vysokou elegancí a nadčasovým stylem. K tomu přidejte ikonické hodinky nebo pánské náramky a máte dokonalý dárek pro každého muže.

Sen o diamantech

Šperky jsou výraznou dominantou značky a mohou se stát také úchvatným dárkem pro každou ženu. S bezmeznou odvahou a kreativitou Chopard představuje ručně vyráběné náhrdelníky, prsteny, náramky a náušnice z etického zlata a s diamanty, které se zrcadlí v několika ikonických kolekcích: Happy Hearts, Ice Cube, IMPERIALE, l'Heure du Diamant a Chopardissimo. Významnou kapitolou jsou tančící diamanty v řadě Happy Diamonds, které s elegancí víří mezi dvěma safírovými sklíčky, symbolizující svobodomyslnost a autentický dotek Joie de Vivre.

Zatímco šperky Ice Cube stojí na geometrickém designu, Happy Hearts sází na symbol srdce a magii plovoucích diamantů.

Klenot na každé zápěstí 

Nejen náramky, ale i hodinky mohou být zářivým doplňkem pro vaše nejbližší. Chopard nabízí ku příležitosti vánočních svátku širokou škálu luxusních hodinek pro něj i pro ni. Mezi ikonickými kolekcemi naleznete ocelové pánské modely, jako je například Alpine Eagle nebo Mille Miglia, ale i diamanty poseté dámské hodinky Happy Sport. Každý detail v hodinkách Chopard vyzařuje elegancí a nadčasovým designem, která prosytí atmosféru Štědrého večera úchvatným třpytem.

Dámské hodinky Happy Sport v sobě snoubí eleganci a sportovní design, pánský model Alpine Eagle vyniká dokonalým řemeslným zpracováním.

Publikováno: 20. 12. 2023

Autor: Beny spol s.r.o.

Tagy: Hodinářství

další články
0 ks
Košík: 0
0 ks
Oblíbené
  • Prodejny
  • Kontakty

E-shop Šperky Beny

E-SHOP ŠPERKY

E-shop Svatba Beny

E-SHOP SVATBA