Registrujte se a získejte slevu 5%. Po registraci vám zašleme na e-mail unikátní slevový kód.

 

BETTER THREE HOURS TOO SOON THAN A MINUTE TOO LATE

MAGAZÍN KLENOTNICTVÍ BENY

Neo bridges Aston Martin edition: spojení krásy a techniky

V roce 2021 se společnost Girard-Perregaux stala oficiálním partnerem luxusní britské značky Aston Martin. Nová edice s názvem Neo Bridges Aston Martin Edition vychází z vášně obou partnerů posunout hranice v designu a hodinářské dokonalosti. Tato edice je moderní a kombinuje estetiku s technickým umem, čímž přináší dechberoucí výkon.

Lehká pouzdra o průměru 45 mm jsou vyrobena z titanu a oděna do elegantní černé DLC vrstvy. Stylový design podporuje vizuální projev hodinek, umožňující jak statickým, tak dynamickým prvkům vyniknout. Síla je předpokladem pro výkon, a to platí pro každé dílo nesoucí jména Aston Martin a Girard-Perregaux. Barevný prvek výrazně podtrhuje tvary a naplňuje je světlem a stínem, emocemi a vášní.

Neo Bridges Aston Martin Edition využívá šedočerných odstínů, pulzujících rubínů a stříbrných koleček k předávání informace o času a zároveň rozvíření emocí. Nejvíce výrazné jsou zelené prvky, které evokují charakteristické odstíny Aston Martin Green a mění se při interakci s okolním světlem, dodávajíce hodinkám unikátní estetiku.

Kalibr v plné kráse

Pokud jde o luxus, hovoří Aston Martin a Girard-Perregaux stejným jazykem. Obě značky chápou důležitost konzistentního designu a zároveň hledají inovace. Tato sdílená filozofie spočívá v přesvědčení, že mechanické součásti by měly vyvolávat intenzivní emoce. Kolekce Neo Bridges Aston Martin, která dále rozvíjí některé designové myšlenky nalezené u předchozích společných hodinek, přináší nový, svěže vypadající vzhled, ponořený do promyšlených detailů. Odmítá tradiční ciferník a odhaluje unikátní kalibr GP08400-2164, jenž je namísto na zadní stranu hodinek umístěn do jejich přední části.

V souladu s duchem kolekce Bridges přispívají funkční komponenty tohoto modelu k jeho celkové vizuální přitažlivosti. Dodržováním tradice Girard-Perregaux zajišťuje uspořádání pohybových komponentů symetrii, čímž vytváří harmonický vzhled. Edice Neo Bridges Aston Martin nejenže spojuje umění dvou výjimečných značek, ale nabízí také jedinečný vzhled a zážitek při pozorování precizně zkonstruovaného kalibru.

Publikováno: 8. 1. 2024

Autor: Beny spol s.r.o.

Tagy: Hodinářství

další články
0 ks
Košík: 0
0 ks
Oblíbené
  • Prodejny
  • Kontakty

E-shop Šperky Beny

E-SHOP ŠPERKY

E-shop Svatba Beny

E-SHOP SVATBA