Registrujte se a získejte slevu 10%. Po registraci vám zašleme na e-mail unikátní slevový kód.

 

BETTER THREE HOURS TOO SOON THAN A MINUTE TOO LATE

MAGAZÍN KLENOTNICTVÍ BENY

Nejlepší potápěčské hodinky, které Tissot vytvořil

Znak plus ve švýcarské vlajce v logu Tissot symbolizuje švýcarskou kvalitu a spolehlivost, kterou společnost Tissot prokazuje od roku 1853. Tissot byl jmenován oficiální časomírou a partnerem mnoha akcí a o skvělé pověsti hodinek Tissot svědčí také výjimečné osobnosti, které se rozhodli pro Tissotky - Elvis Presley, Grace Kelly, Nelson Mandela a mnoho dalších.
Nyní Tissot představuje robustní hodinky a vůbec první certifikované potápěčské hodinky od Tissot vybaveny vším, co byste od potápek očekávali. Podívejme se blíže na nové hodinky Tissot Seastar 2000 Professional Powermatic 80, které si u nás můžete objednat už teď.

STYLOVÉ POD VODOU I NAD VODOU

Masivní náramkové hodinky s průměrem 46 mm a tloušťkou 16.25 mm jsou vyrobené z oceli. Na hodinkách nechybí jednosměrně otočná luneta s keramickou vložkou s výrazným vroubkováním pro snadnou manipulaci v rukavicích či s mokrýma rukama. Keramický povrh má několik výhod, jedna z nich je, že ani po letech nevykazuje známky opotřebení, nemusíte se tedy bát, že by barva hodinek vybledla.  

Seastar byly navrženy pro potápěče, kteří pracují ve značných hloubkách a čelí extrémním podmínkám. Pro tento typ použití je pouzdro hodinek vybaveno heliovým ventilem, který se nachází na 9 hodinách. Tato vychytávka je určená pouze pro použití při saturačním potápění pod hloubkou 100 metrů. Nechybí jim ani šroubovací korunka, která nepropustí ani kapku vody. Že se jedná o potápečské hodinky prozrazuje i jedinečný design ciferníku. Designéři si s ním vyhráli a vyryli do něj obrazec připomínající mořské vlny. Každý váš pohled na hodinky tak strhne myšlenky na rozbouřené moře a krásu tajemného oceánu. Takový pohled se nikdy neomrzí. 

Ciferník krytý safírovým antireflexivním sklíčkem a s ručkami s úpravou Super-Luminova je garancí vynikající čitelnosti. Příjemným bonusem je safírové sklíčko na zadní časti pouzdra, odhalující automatický strojek Powermatic 80 s Nivachronem, což je vyvažovací pružina, která nepropustí magnetismus. Skutečně působivá je i rezerva strojku, která je 80 hodin. 

DOSTUPNOST

Celkově vzato jsou Tissot Seastar 2000 Professional opravdu působivé hodinky a za cenu 28 810 Kč dokonce splňují přísné normy ISO 6425 pro potápěčské hodinky. Toužíte po nich? Teď je nejlepší čas si je objednat. Budou vaším parťákem v nejnáročnějších prostředích. 
 

Publikováno: 8. 9. 2021

Autor: Beny spol s.r.o.

další články
0 ks
Košík: 0
0 ks
Oblíbené
  • Prodejny
  • Kontakty

E-shop Šperky Beny

E-SHOP ŠPERKY

E-shop Svatba Beny

E-SHOP SVATBA