Registrujte se a získejte slevu 5%. Po registraci vám zašleme na e-mail unikátní slevový kód.

 

BETTER THREE HOURS TOO SOON THAN A MINUTE TOO LATE

MAGAZÍN KLENOTNICTVÍ BENY

Letošní léto osvěží legenda značky Longines

S počátkem léta představila společnost Longines dlouho očekávanou novinku Longines ULTRA-CHRON. Díky ní ožívá v současnosti legenda této značky z roku 1968 – první potápěčské hodinky vybavené vysokofrekvenčním strojkem Ultra-Chron Diver.

Novinka s úctou k originálu

Nové hodinky Longines Ultra-Chron navazují na estetiku modelu z roku 1968 a stejně jako on disponují profesionálními potápěčskými funkcemi. Kromě toho tyto hodinky okamžitě poznáte podle ocelového pouzdra Longines Ultra-Chron 43 mm ve tvaru polštáře. Charakteristická je i jednosměrně otočná potápěčská luneta, která se může pochlubit safírovou vložkou s luminiscenčními akcenty. 

Vynikající čitelnost

V hlubinách oceánu se svítivé prvky budou hodit. S hodinkami se můžete potopit až do hloubky 300 metrů. I o trochu výš vás ale překvapí, jak dobře bude čitelný černý ciferník. Obsahuje výraznou červenou minutovou ručičku, která je stejně jako hodinová ručička potažena látkou Super-LumiNova®. Ovšem bílá minutová stopa se také může pochlubit indexy prodchnutými Super-LumiNova® a dokonce i detaily s naneseným rhodiem. Nemůže chybět ani originální logo Ultra-Chron. Našlo své místo na číselníku a vyraženo je i na zadní straně pouzdra, na němž dominuje šroubovaný zadní kryt. 

Dokonalá přesnost

Srdcem hodinek Longines Ultra-Chron je kalibr L836.6, vysokofrekvenční strojek společnosti Longines. První takový strojek této značky zlepšil přesné měření času už v roce 1914 (na čas 1/10 sekundy) a 1916 (na čas 1/100 sekundy). Od roku 1959 vkládá společnost Longines tyto strojky také do náramkových hodinek. Přesnost Longines Ultra-Chron je potvrzena certifikací chronometru ze zkušební laboratoře TIMELAB se sídlem v Ženevě. 

Slušivé na souši i ve vodě

Hodinky Longines Ultra-Chron jsou nabízeny s koženým páskem nebo ocelovým náramkem v prezentační krabici obsahující černý NATO pásek vyrobený z recyklovaného materiálu.

Publikováno: 18. 6. 2022

Autor: Beny spol s.r.o.

Tagy: Hodinářství

další články
0 ks
Košík: 0
0 ks
Oblíbené
  • Prodejny
  • Kontakty

E-shop Šperky Beny

E-SHOP ŠPERKY

E-shop Svatba Beny

E-SHOP SVATBA