Registrujte se a získejte slevu 5%. Po registraci vám zašleme na e-mail unikátní slevový kód.

 

BETTER THREE HOURS TOO SOON THAN A MINUTE TOO LATE

MAGAZÍN KLENOTNICTVÍ BENY

Letecký akrobat mezi hodinkami Bell & Ross BR 03 Type A Patrouille de France

Nový Bell & Ross BR 03 Type A Patrouille de France je dokonalou ukázkou spolupráce hodinářů a letců. A to ne ledajakých. Společnost Bell a Ross se při vývoji BR 03 inspirovala potřebami francouzské elitní akrobatické letky A Patrouille de France, s níž jí pojí oficiální hodinářské partnerství od roku 2021 a výsledek stojí za to.

Inspirace křídly

Od svého založení v roce 1994 jsou pro hodinářského mistra Bell & Ross hlavním inspirativním zdrojem potřeby letectva a armády. To je také důvod, proč tolik hodinek Bell & Ross evokuje svět leteckých přístrojů, co nejlépe čitelných a maximálně spolehlivých.

Hodinky pro nejnáročnější letce

Hodinářská novinka svým velkolepým ciferníkem navazuje na tradici značky. Už v roce 2008 zkonstruoval Bell & Ross na žádost letectva přístroj BR 03 Type A pro stíhací piloty. Nyní přichází s novou verzí v barvách Patrouille de France a s emblémem této jednotky.

Základní princip – absolutní přesnost

Piloti Patrouille de France manévrují v těsné formaci při vysokých rychlostech a každá změna se děje ve zlomku času. Proto jsou hodinky BR 03 vybaveny precizním quartzovým strojkem BR-CAL 103. Jeho práci je možné číst na duálním analogovém a digitálním displeji. Pro zajištění nejlepší možné čitelnosti i v náročných situacích ukazují hodiny a minuty běžné ručičky, zatímco sekundy jsou zobrazovány na digitální obrazo vce.

Bohatá výbava

Kromě ukazatelů času nabízí novinka Bell & Ross mnoho dalších funkcí: chronograf 1/100 sekundy s mezičasem a dodatečným časem, odpočítávání, alarm, datum a duální časové pásmo. Funkce se volí stisknutím korunky a pro jistotu je zkratka funkce zobrazena na displeji v horní části číselníku. Druhý displej ve spodní části číselníku ukazuje už danou hodnotu.

Jen pár kousků

Na znamení exkluzivity bude vyrobeno pouze 100 exemplářů těchto hodinek a přirozeně jimi byli také obdarováni všichni piloti A Patrouille de France.

Publikováno: 11. 1. 2023

Autor: Beny spol s.r.o.

Tagy: Hodinářství

další články
0 ks
Košík: 0
0 ks
Oblíbené
  • Prodejny
  • Kontakty

E-shop Šperky Beny

E-SHOP ŠPERKY

E-shop Svatba Beny

E-SHOP SVATBA